Nõustamine

Iga algus on raske. Kui sul on idee, aga ei tea, kuidas seda tehniliselt lahendada, küsi meilt tuge! Aitame mõelda, mis lahendus vastaks su ootustele ja sobiks tehniliselt hoonesse. Oleme paigaldanud sadu elamu ventilatsioonisüsteeme ning omame suurel hulgal kogemusi ning oskame soovitada toimivat lahendust.

 

 


Projekteerimine

Kavandame valitud lahenduse korrektselt projektiks ning väljastame ka tööjoonised paigalduseks. On väga oluline koostada projekt. Projekt sõnastab ja kujutab selgelt mida süsteemilt oodata ning kui suur on süsteemi rajamise eelarve. Projekti alusel on võimalik võrrelda ka erinevate pakkujate hinnataset. Hea projekt peaks lahendama ka võimalikud kitsaskohad – torude teekonnad ning võimalikud ristumised teiste kommunikatsioonidega oleks ennetatavad.

 


Erilahendused

Iga kord ei saa valida lihtsalt seadet, materjale ja paigaldusviisi. Teinekord on asjad keerulisemad ja seotud komplikatsioonide ja takistustega. Meie ülesandeks on pakkuda lahendus, mis sobib ka sellistes situatsioonides ning lõpuks töötab korrektselt.

Liiga kuiv ruumiõhk on igatalvine probleem. Eksiarvamus on see, et küte kuivatab õhku. Tegelikult ruumide ventileerimisel tõmmatakse niiske õhk välja ja selle asemele tuleb, just talvisel ajal, kuiv õhk õuest. Ruumide niiskustase võib muutuda seejärel väljakannatamatult madalaks. Lahendus võib olla niisutuse lisamine rajatavale ventilatsioonisüsteemile. Kuid ruumi niiskuse parandamiseks võib ka olla lihtsam soovitus: akvaarium või vesikaskaad. Aitab ka ventilatsiooniseadme valik, kus ruumist välja tõmmatavast õhust antakse niiskus tagasi sissepuhutavale õhule, sarnaselt soojustagastusprotsessile.

Samuti on üha levinumad ka ionisaatorite ehk õhupuhastusseadmete  lahendused. Erilahendus on ka see kui soovime hoonesolevat niiskust säilitada ning seda mitte õue „visata“.


Paigaldus

Meie paigaldusmeeskond on usaldusväärne ning kiire, teeb töö vastavalt projektile ja annab üle kontrollitud ja funktsioneeriva süsteemi. Pale paigaldust antakse kliendile üle dokumentatsioon koos ventilatsiooni mõõdistuspassiga. Dokumentatsioonil on oluline koht nö „Majaraamatus“. Näiteks 10 aasta pärast kui on soov midagi välja vahetada, võib iga toote kohta olemasolev tehniline info olla suureks abiks.

Oluline on ka paigaldusmeeskonna töövõtted. Tööriistad peaksid olema sellised, et ventilatsioonitööde käigus ei oleks tuletöid. See tähendab, et ketaslõikuriga hoones lõikamine oleks välistatud. Oht klaaspindadele on samuti seetõttu väiksem. Puitkonstruktsioon majade puhul ei pruugi kindlustus katta tulekahju kulusid kui on tõestatud, et hoones teostati  tuletöid. Paigaldust teostav isik kannab eristatavaid tööriideid ning kasutab töökaitsevahendeid.


Hooldus

Iga tehnika vajab hooldamist ja kontrolli. Pakume hooldusteenust, mis aitab sinu ventilatsioonisüsteemil katkematult ja kvaliteetselt töötada. Hoiame sinu eest sellel ise silma peal. Ventilatsioonisüsteemi hooldus võib tunduda  vaid filtrite vahetust. Nii lihtsalt siiski ei pääse. Peale filtrite vahetust tuleb kontrollida töörežiime ning mõõta voolutarvet. Kui vastavad tööd jäävad tegemata, tuleb sellest süsteemi omanikul kindlasti pikemas perspektiivis suuremaid lisakulutusi. Näiteks toob 1 Pa (Pascal) lisatakistus ventilatsiooni filtris 1 W elektrienergia lisakulu. Sarnaseid näiteid on teisigi.

Lisaks kasutame hooldustarkvara kuhu on salvestatud kõikide klientide ventilatsiooniseadmete ning muu tehniliselt vajalik informatsioon. Igale hooldatavale seadmele kleebitakse külge kiip mis tuleb hoolduse käigus nutiseadmega tuvastada. Nii võib kindel olla, et hooldust teostav inimene on objektil käinud. Ühtlasi saab kiibi lugemisel automaatselt vajaliku info kuvada hooldusmehe nutiseadmesse.

Hooldusajalugu on oluline kinnisvara omanikule, samuti tõstab see kinnisvara väärtust

Saada päring

1. Hoone andmed

2. Eelistatud seade

3. Teenused

4. Kontaktinfo